כל הקטגוריות

אודות

בית> אודות

אודות

Shinemoto הוא מפעל אינטגרציה תעשייתי ומסחרי אשר עם מערכת קירור מנוע כמרכיב העיקרי ומוצרים אחרים כרכיבי עזר.

נכון לעכשיו, ארבעת המפעלים שלנו שהוקמו ביבשת סין יכולים לספק רדיאטור, מצנן ביניים, מצנן שמן, צינור סיליקון ומוצרים נלווים אחרים.

Shinemoto היא אחת מהיצרניות הגדולות של כל רדיאטורים מאלומיניום בסין ויש לנו יותר מ-7500 דגמים של רדיאטורים, עם כושר ייצור חודשי של 28000 יחידות.

Shinemoto היא גם היצרנית המקצועית ביותר עבור ערכות זרנוקי סיליקון, לא רק עבור אינטרקולר, מערכת טורבו, אלא גם עבור רדיאטורים מירוץ. אנו יכולים לספק צינורות סיליקונים בעלי ביצועים גבוהים באיכות הטובה ביותר ובמחירים התחרותיים ביותר. ישנם יותר מ-2000 דגמים של צינורות סיליקון עם כושר ייצור חודשי של 8000 סטים.

עם רשת הספקים הנרחבת, אנו יכולים להשיג מוצרי ביצועים אחרים כגון מטעני טורבו, סעפת טורבו, פנסים, ערכות גוף וכו' עבור לקוחותינו.

המוצרים שלנו הם מסין, ברחבי העולם: מיוצאים לאירופה, צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אפריקה, מדינות אוקיאניה, המזרח התיכון, דרום מזרח אסיה ואזורים אחרים.

אנו מציעים איכות גבוהה, שירות משלוחים בזמן ושירותי משלוח מהירים. המחקר והפיתוח שלנו מפתחים ללא הרף מוצרים חדשים העונים על צרכי הלקוחות. אנו תומכים גם בהתאמה אישית עם שרטוטים/דוגמאות.

המטרה שלנו היא לספק את המוצרים עם הביצועים הגבוהים ביותר במחיר סביר. שביעות הרצון של הלקוחות היא נשמת אפתנו. אנו רוצים לענות על הצרכים הספציפיים של כל לקוח ולייצר את המוצרים כרצונך.

Shinemoto מברך על ביקור לקוחות מקומיים וחו"ל. אנא אל תהסס לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.


מדוע לבחור בנו

המפעל שלנו

מה אנחנו יכולים לעשות